Open’er Festival – największe cykliczne wydarzenie na Pomorzu

Nawet jeśli nigdy nie byłaś/eś na Open’erze, to z pewnością o nim słyszałaś/eś. Nic dziwnego. W końcu ten event każdego roku przyciąga tłumy na Pomorze. Koncerty są szeroko relacjonowane w social mediach, czego absolutnie nie da się przegapić. Dziś na tapet bierzemy ostatnią edycję tego wydarzenia.

Open’er Festival 2022 – co, jak i gdzie?

W tym roku Open’er Festival odbył się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Jak zawsze wydarzenie miało miejsce na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, gdzie bez problemu można dojechać komunikacją miejską. Event ponownie przyciągnął tysiące osób spragnionych dobrej muzyki i rozrywki. Impreza toczyła się nie tylko pod sceną, ale także na polach namiotowych, które jak zwykle przygotował organizator.

Niestety tegoroczny Open’er Festival został przerwany przez złe warunki atmosferyczne. Na czas złej pogody konieczna była ewakuacja uczestników wydarzenia, co odbiło się szerokim echem w social mediach. Na szczęście po opanowaniu sytuacji mogli oni wrócić na teren festiwalu i kontynuować zabawę.

Kto wystąpił na Open’ere Festival 2022?

Na Open’er Festival 2022 wystąpiło wiele znanych gwiazd. Festiwalowicze czekali przede wszystkim na Doję Cat, czyli raperkę, której utwory są wyświetlane miniony razy na samym YouTube. Znana jest z takich utworów jak m.in. „Say So” czy „Woman”. Niestety gwiazda na chwilę przed rozpoczęciem eventu odmówiła. Zamiast niej uczestnicy festiwalu doskonale bawili się do utworów takich artystów jak Dua Lipa, Imagine Dragons, Jessie Ware, Maneskin, Playboi Carti, Megan Thee Stillon, The Chemical Brothers, Martin Garrix, Glass Animals, Royal Blood i wielu, wielu innych.

One thought on “Open’er Festival – największe cykliczne wydarzenie na Pomorzu

Dodaj komentarz