W Gliwicach zagrała Sanah – to była Uczta!

Sanah szturmem podbiła polską scenę muzyczną. Jej wyjątkowy głos, który może jest delikatnie nosowy, ale jednak od razu wzbudza zainteresowanie. Nie można powiedzieć, że Sanah jest nijaka, ponieważ jej zdecydowania większość piosenek jest hitami, które nucą Polacy.

Nic więc dziwnego, że jej koncerty są w pełni sprzedane i komplet publiczności doskonale się bawi. 14 maja 2022 w Gliwicach była „Uczta u Sanah”. Jak było? Po więcej informacji zapraszamy do poniższego tekstu.

Gliwice, 14.05.22, odbyła się Uczta u Sanah

Sanah zagrała w Gliwicach 14 maja. Bilety były dostępne w kilku miejscach, jednak najważniejsze jest to, że Sanah pojawiła się na scenie i zagrała wszystkie swoje największe hity, rozgrzewając publiczność do czerwoności. Jej koncert odbył się w jednej z największych hali jaką jest Arena Gliwice, która całkowicie może pomieścić 17 tysięcy ludzi. Był to bardzo ważny koncert i kolejne wydarzenie z cyklu „Uczta u Sanah”, które wypełniło salę. Nie ma co się temu dziwić, ponieważ na jej koncie jest wiele hitów i trudno o bardziej popularną wokalistkę w naszym kraju. Sanah jest już symbolem sukcesu, także nic dziwnego, że do gliwickiej Areny przyszedł komplet widzów, by z nią przeżyć ten piękny czas.

Jakie wrażenia po koncercie Sanah?

Trzeba powiedzieć, że koncert okazał się pełnym sukcesem. Zuzanna Irena Jurczak, bo tak nazywa się Sanah ma coś w sobie co sprawia, że ludzie od razu ją kochają. Wydaje się prostą osobą, której niekoniecznie zależy na blichtrze. Nie mówili wiele o swoim życiu prywatnym, nie jest skandalistką, co sprawia, że już wyróżnia się z tłumu artystów chcących się przebić poprzez różne plotki wypuszczane przez „bliskie osoby”.